Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


tutorialy:bugzilla

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

tutorialy:bugzilla [2007/04/11 18:14]
stod
tutorialy:bugzilla [2007/04/12 15:09] (aktuální)
stod
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Kofrlab Bugzilla ====== ====== Kofrlab Bugzilla ======
  
-Naše Bugzilla se nachází na adrese [[http://​patf-biokyb.lf1.cuni.cz/​bugzilla/​]]. Abyste mohli začít systém používat, [[http://​patf-biokyb.lf1.cuni.cz/​bugzilla/​createaccount.cgi|zaregistrujte se]]. +Naše Kofrlab ​Bugzilla se nachází na adrese [[http://​patf-biokyb.lf1.cuni.cz/​bugzilla/​]]. Abyste mohli začít systém používat, [[http://​patf-biokyb.lf1.cuni.cz/​bugzilla/​createaccount.cgi|zaregistrujte se]]. 
  
 Každý bug se váže ke konkrétnímu //​produktu//,​ dále pak k jeho //​komponentě//,​ //verzi// atd. Většina informací není povinná a může si je doplnit adresát bugu (nicméně je dobré snažit se být co nejkonkrétnější). Každý bug se váže ke konkrétnímu //​produktu//,​ dále pak k jeho //​komponentě//,​ //verzi// atd. Většina informací není povinná a může si je doplnit adresát bugu (nicméně je dobré snažit se být co nejkonkrétnější).
Řádek 9: Řádek 9:
 **Poznámka:​ Teď jsem si všiml, že nelze zadávat bugy ani psát komentáře,​ pokud člověk není přihlášený.** **Poznámka:​ Teď jsem si všiml, že nelze zadávat bugy ani psát komentáře,​ pokud člověk není přihlášený.**
  
-====== Jak reportovat bug ======+===== Jak reportovat bug =====
  
 Při reportování bugu dodržujte tyto zásady, ušetříte tím někomu spoustu práce. Každý bugreport musí obsahovat: Při reportování bugu dodržujte tyto zásady, ušetříte tím někomu spoustu práce. Každý bugreport musí obsahovat:
Řádek 22: Řádek 22:
 Při zadávání bugu určujete, komu bude přidělen (adresát jej ale může odmítnout a přiřadit někomu jinému). Když nevíte, komu by se měl bug přidělit, použijte defaultního adresáta (každý produkt má defaultního adresáta bugů). Jestli vás zajímá, co se s bugem bude dít dál, můžete se přidat do seznamu příjemců (pole Cc.). Při zadávání bugu určujete, komu bude přidělen (adresát jej ale může odmítnout a přiřadit někomu jinému). Když nevíte, komu by se měl bug přidělit, použijte defaultního adresáta (každý produkt má defaultního adresáta bugů). Jestli vás zajímá, co se s bugem bude dít dál, můžete se přidat do seznamu příjemců (pole Cc.).
  
-====== Jak založit nový produkt ​======+===== Jak založit nový produkt =====
  
 Jestliže jste vedoucí projektu a chcete začít používat Bugzillu, napište mi((<​petr.stodulka@gmail.com>​)). Přidělím vám administrátorská práva pro zakládání nových produktů. Jestliže jste vedoucí projektu a chcete začít používat Bugzillu, napište mi((<​petr.stodulka@gmail.com>​)). Přidělím vám administrátorská práva pro zakládání nových produktů.
 +
 +===== Priority a severity =====
 +
 +FIXME
 +
 +//Sem příjde popis jednotlivých úrovní závažnosti a priority, které bychom měli pro konzistenci v rámci možností dodržovat. Předpokládám,​ že povědomí o těchto úrovních se v týmu časem vytvoří samo a zde jej pak zapíšeme.//​
 +
  
 ===== Odkazy ===== ===== Odkazy =====
tutorialy/bugzilla.1176308048.txt.gz · Poslední úprava: 2007/04/11 18:14 autor: stod