Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


projekty:psychoakusticke_testy:embc2015zpravaocestehamu

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

projekty:psychoakusticke_testy:embc2015zpravaocestehamu [2015/09/04 14:28]
tomaton
projekty:psychoakusticke_testy:embc2015zpravaocestehamu [2015/09/04 14:29] (aktuální)
tomaton
Řádek 13: Řádek 13:
     * V druhé zkrácené části jsme předvedli Physiolibrary,​ účastníci si udělali Windkessel a použili example z Physiolibrary pro pulzující model k modifikaci.     * V druhé zkrácené části jsme předvedli Physiolibrary,​ účastníci si udělali Windkessel a použili example z Physiolibrary pro pulzující model k modifikaci.
     * seznam účastníků viz. (jen pro naši potřebu) [[https://​docs.google.com/​spreadsheets/​d/​1zfFLVI_dARyYkghF8Ew4voH4IpBTJmNkzmv8nMFi05A/​edit?​usp=sharing]]     * seznam účastníků viz. (jen pro naši potřebu) [[https://​docs.google.com/​spreadsheets/​d/​1zfFLVI_dARyYkghF8Ew4voH4IpBTJmNkzmv8nMFi05A/​edit?​usp=sharing]]
- 
   * 26.8.2015 - prezentace posteru o technologii modelování a výhody pro výukové účely - diskuze s kolegy z Univ. of Auckland aj.   * 26.8.2015 - prezentace posteru o technologii modelování a výhody pro výukové účely - diskuze s kolegy z Univ. of Auckland aj.
- 
   * Guinand, Nils Univ. Hospitals of Geneva - Vestibular Implants: Hope for Improving the Quality of Life of Patients with Bilateral Vestibular Loss - vlastní prototyp kochleárního implantátu,​ který přidává možnost náhrady ztráty funkce vestibulárního aparátu, synchronizace s pohybem očí.   * Guinand, Nils Univ. Hospitals of Geneva - Vestibular Implants: Hope for Improving the Quality of Life of Patients with Bilateral Vestibular Loss - vlastní prototyp kochleárního implantátu,​ který přidává možnost náhrady ztráty funkce vestibulárního aparátu, synchronizace s pohybem očí.
-  * H. Mino, Kanto Gakuin University, Yokohama - Information transmission in an auditory nerve fiber model stimulated by low-rate pulsatile waveforms - model nervových vláken pro vylepšení přenosu informace v kochleárním implantátu. Zaměření na fenomén rezonance může přinést zlepšení v přenosu informace kochleárním implantátem i při nižší hladině zvuku.+  * 28.8.2015 ​H. Mino, Kanto Gakuin University, Yokohama - Information transmission in an auditory nerve fiber model stimulated by low-rate pulsatile waveforms - model nervových vláken pro vylepšení přenosu informace v kochleárním implantátu. Zaměření na fenomén rezonance může přinést zlepšení v přenosu informace kochleárním implantátem i při nižší hladině zvuku.
  
 ==== Závěr ==== ==== Závěr ====
projekty/psychoakusticke_testy/embc2015zpravaocestehamu.txt · Poslední úprava: 2015/09/04 14:29 autor: tomaton